Berdan Barajı

Sıkça Sorulan Sorular

Sayaçları Kim Okuyacak?
Elektrik sayaçlarının okunması, mevzuat gereği dağıtım şirketlerinin yetki ve sorumluluğunda bulunmaktadır.
Elektrik kesintisi, arıza, sayaç okuma ve benzeri konularda kimlerle irtibata geçilmesi gerekmekte?
Elektrik hatları ile ilgili tu¨m arıza, kesinti, bakım ve sayaç okuma konularında tek yetkili kurum, bağlı olduğunuz elektrik dağıtım şirketidir. Mevcut bağlantı şeklinizde bir değişiklik olmayacağı için teknik konularda bağlı olduğunuz dağıtım şirketi ile çalışmaya devam edebilirsiniz.
Tayfurlar Enerji Grubu'ndan aldığım elektriğin kalitesinde herhangi bir değişiklik olacak mı?
Elektrik kalitesinde hiçbir değişiklik olmadan çalışmalarınıza kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.
Tayfurlar Enerji Grubu'ndan elektrik almaya başlamak için teknik olarak (hat, trafo, sayaç vb..) bir değişiklik yapılmasına gerek var mı?
Hayır, teknik olarak hiçbir değişiklik yapılmasına gerek yoktur. Bu nedenle elektrik tedariğinizin kesintiye uğrama riski de yoktur.
Neden Risk Yok?
Tayfurlar Enerji ile çalışmaya başladığınızda herhangi bir altyapı yatırımı veya tesisat değişikliği yapmanıza gerek olmayacaktır.
Tedarikçi değişimi, devlet kurumları ve dağıtıcı şirketler nezdinde yapılacağından geçiş döneminde ve sonrasında herhangi bir teknik sorun yaşama riski yoktur.
Nasıl Alabilirim?
Daha ucuz elektrik kullanmaya başlamak için Tayfurlar Enerji'yi aramanız ve son aya ait elektrik faturalarınızı info@tayfurlarenerji.com.tr veya 0 212 514 00 87 nolu faksa göndermeniz yeterli olacaktır.